Zou jij graag je vakinhoudelijke kennis met onze studenten willen delen? Heb je nog geen ervaring als docent maar wel voldoende praktijkervaring? Kom naar onze Docentendag in Utrecht en maak kennis met Capabel Onderwijs!
Klik op vacatures voor een overzicht van onze huidige docent-vacatures, het eerstvolgende lesblok start op maandag 11 mei.
Op dinsdag 21 april houden we in Utrecht weer een Docentendag zodat je op een laagdrempelige manier met Capabel Onderwijs kunt kennismaken. Er wordt een presentatie over Capabel Onderwijs gegeven waarna we uiteen gaan in twee groepen. De ene groep heeft individuele (sollicitatie)gesprekken met de vestigingsmanagers en de andere groep heeft een groepsopdracht. Dit wordt daarna omgewisseld waarna we gezamenlijk afsluiten. Het programma begint om 9.30 en duurt ca 1.5 uur.
Wil je je aanmelden voor de Docentendag? We ontvangen je aanmelding graag vergezeld met een CV. Heb je vragen over de Docentendag? Mail ons via docentendag@capabel.nl
Capabel Onderwijs heeft geen CAO.
Capabel Onderwijs verzorgt online en op diverse locaties Mbo-, branche erkend en Taalonderwijs binnen de sectoren Zorg & Welzijn, Horeca, Financieel & Administratief, HR & Juridisch, Marketing & Communicatie, Commercieel & Ondernemen en Logistiek. De Mbo-opleidingen zijn erkend door het Ministerie van Onderwijs, de vakopleidingen zijn branche- of wettelijk erkend. Uniek aan ons Mbo-programma is dat deze opleidingen maar 52 lesweken duren met een looptijd van 9-15 maanden. Werken bij Capabel Onderwijs is werken bij een innovatieve en actieve organisatie. Capabel Onderwijs loopt voorop in de ontwikkeling van verkorte en erkende opleidingen voor volwassenen. Bij ons werken professionals die hun vak verstaan en trots zijn op ons bedrijf. Samen werken we aan de toekomst van onze studenten.
Bij Capabel Onderwijs werken ruim 200 medewerkers. Capabel Onderwijs maakt onderdeel uit van Calder Holding, een bundeling van bedrijven in de domeinen Onderwijs, Zorg en Werk.